قدیمی 30-10-2009, 02:33 AM   #1
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

Sasha به Yahoo ارسال پیام
42 تصاویری از موجودات فضایی

اینکه چقدرمیشه به این تصاویر و یا ویدئو هایی که می بینیم اعتماد کرد را نمی دونم. شخصاً نظر خاصی در مورد صحت یا دروغی بودن این تصاویر ندارم. اما یه چیزی رو بهش ایمان دارم و حداقل با توجه به مطالعاتی که داشتم برای خودم اثبات شده است : "موجودات فضایی وجود دارند" . اگر باور نمی کنید ، هر بار که به آینه نگاه می کنید به این فکر کنید که شما در همین لحضه بر روی کره ای زندگی میکنید که در فضا در حال چرخشه ، و به گونه ای از موجودات فضایی خیره شده اید!! خود ما انسان ها و تمام جانداران زمین و آبها نمونه هایی بارز برای بیان این واقعیت که موجودات فضایی وجود دارند هستیم!!

Sasha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 30-10-2009, 02:38 AM   #2
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

پیش فرض تصاویری از بشقاب پرنده ها

قدیمی 30-10-2009, 02:47 AM   #3
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

پیش فرض تصاویر اشیای پرنده ناشناخته (ufo)

قدیمی 30-10-2009, 02:56 AM   #4
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

Diablo اجنه و موجودات فضایی؟

به هر حال در این میان گروهی نیز معتقد هستند که جن ها (اجنه) و ... در حقیقت همان موجودات فضایی هستند. من هم فکر میکنم که این این نظریه تا حد زیادی درسته! نمیدونم! شما چه نظری دارید؟ آیا تا به حال چنین چیزهای عجیبی رو به چشم دیدید؟ اگر اطلاعات، تصاویر و یا هرگونه دانشی در این زمینه دارید اجازه بدید تا ما هم بدونیم...
قدیمی 30-10-2009, 03:07 AM   #5
Angel
(مدیر سایت)

Angel آواتار ها

42 نه کاملا ولی در بسیاری موارد بله!

من مطلبی در این مورد دیدم که یکی از دوستان نوشته بود. گفتم حالا که این سوال مطرح شد بد نیست اون رو اینجا ارائه کنم.

آیا اجنه همان موجودات فضایی هستند ؟ نه کاملا ولی در بسیاری موارد بله!

در تاریخ تقریبا همه ی ملل وجود اجنه با ملاقاتهای سفینه های فضایی همراه است . مفسران آنها را سفینه های فضایی می نامند در حالیکه ما نمی دانیم آنها از کجا آمده اند و نوع و ماده ی سفینه ی آنها چیست. در ملاقاتهای حودم با این موجودات همیشه متوجه این پدیده ی عجیب شدم که سفینه های آنها ناپدید شده و ناگهان ظاهر می شود که غیر مادی بودن انها را ثابت می کند.البته غیر مادی از دید ما ولی مادی در ابعاد دیگر . وجود این موجودات به دلیل رقت قادر به تغییر شکل است و همچنین سفینه هایشان چون از دنیای دیگری وارد این دنیا می شود دارای ملکولهای متفاوتی است که آن را قادر می سازد از دید ما پنهان شوند و هر زمان خواستند خود را نشان دهند. همین حاصیت در مورد اجنه نیز صدق می کند .

از طرف دیگر این اجنه در پی تماسهای مکرر با انسانهای تحت نفوذشان خود را به نام موجوداتی از کرات دیگر معرفی می کنند و نام سیاراتی از قبیل نیبیرو و آندرومدا را استفاده می کنند . همانطور که توضیح دادم در مقاله ی جنجال دنیا این اجنه خود را با نامهایی از قبیل مریم - مسیح و یا بودا معرفی می کنند و با غالب شدن به فکر و مغز افرادی که آنها را می پرستند پیامهای خود را به این جهان مخابره می کنند و سبب گمراهی هزاران هزار انسان نا آگاه شده اند. فرصت کم است و صحبت من زیاد .

خلاصه بگویم که اگرچه وجود موجودات فضایی در قرآن تایید شده است و ما هم فقط به استناد قرآن صحبت می کنیم اما در بیشتر موارد مشاهدات ما مربوط به اجنه است که به دلایل نا معلومی وارد دنیای ما می شوند و بعضی این مشاهدات با دیدن اشیاء نورانی در آسمان همراه است و اینها سفینه های فضایی نیستند بلکه وسایل نقلیه ی اجنه هستند .چون اجنه هم در دنیای خود تمدنی به تناسب خود دارند و با آن قادر هستند که کارهای زیادی انجام دهند و این به صورت اشیاء نورانی در آسمان ما ظاهر می شود.

در کتیبه های اهرام مصر اشکال این سفینه ها حک شده و شکل اجنه ی داخل آن هم رسم شده است که شباهت فراوانی با موجودات فضایی به نام؛ گری ؛دارند . اما در واقع یکی هستند.
در کتیبه های ایران باستان همواره پیکر موجود انسان نما و یا موجودی با سر انسان و بدن حیوان دیده می شود(مشخصه ی اجنه) و در زمان تاجگذاری شاهان همواره پیکره ی خدایان در بالای سر شاه ظاهر است که این خدایان همانطور که قبلا شرح دادم اجنه هستند. همینطور در معابد برهمایی با هندو با اشکال نیمه انسان و نیمه مار مواجه می شویم و مار در آیین و زبان سنسکریت به معنی جن است و این موجودات را امروزه ناگا می خوانند که با نوعی از موجودات فضایی اشتباه شده اند. در ایالتی با نام ناگا در شمال شرقی هند همه ی مردم به پرستش این موجودات می پردازند و سالانه هزاران توریست برای مشاهده با آنجا سفر می کنند.(این نوع پرستش فقط منحصر به هند نیست)

در کتیبه های آشور و بابل نیز که بخشی از تمدن ایران باستان محسوب می شوند به همین صورت است و بیش از همه در کشورهای آمریکای لاتین مثل پرو چنین اشکالی یافت می شود.
بنابراین دفعه ی دیگر با شییء نورانی مواجه می شوید با دقت بیشتری به آن نگاه کنید!

از کتیبه های اهرام مصر

زن نیمه مار و مرد نیمه مار در وسط مردم ناگا پرست

زن نیمه مار که از نوع جن است.

موجودات نیمه انسان و نیمه حیوان از آشور و ایزان باستان
Angel آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
موجودات فضایی, ارواح, از فضا, بیگانه ها, بشقاب پرنده ها, تصاویر موجودات فضایی, تصاویر بشقاب پرنده, تصاویر خیالی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش